Narzędzia do Analizy Słów Kluczowych (keywords) Amazon

Jako sprzedawca Amazon już wiesz, że podstawą doskonałego listingu są dobrze dobrane słowa kluczowe (keywords).

Tutaj przeczytasz jak dobrać słowa kluczowe do listingu na Amazonie.

Jeżeli jednak dysponujesz dodatkowym budżetem w 3 minuty dowiesz się jakie płatne narzędzia możesz użyć do wyszukania i przeanalizowania keywords dla Twoich produktów.
Helium 10 Narzędzie Amazon Keywords
Helium 10 Narzędzie Amazon Keywords
Wszystko w jednym- Helium 10

Helium 10 to według jego twórców oprogramowanie, które “zawiera kilkanaście narzędzi pomocnych sprzedawcom Amazon przy znalezieniu wysokiej rangi słów kluczowych, zidentyfikowaniu trendów, kontrolowaniu konkurentów i pełnej optymalizacji listy produktów “.

Heliium 10 Narzędzie Amazon Keywords
Helium 10 Narzędzie Amazon Keywords
Funkcje  Helium 10 obejmują następujące elementy:
 1. Znajdź i wypisz produkty: Helium 10 oferuje narzędzia, dzięki którym możesz wybrać produkt, który jest konkurencyjny. Możesz również odkryć słowa kluczowe pomocne w uzyskaniu lepszych pozycji w rankingach Twoich produktów, w tym cenne pisownie typu miss-spellings, które mogą napędzać cenny ruch.
 2. Analiza konkurencji: dowiedz się, jaka jest strategia konkurencji widząc, jakie słowa kluczowe dla ich produktów są w rankingu. Użyj narzędzia ASIN do uzyskania setek potencjalnych słów kluczowych.
 3. Zidentyfikuj słabe słowa kluczowe: złe słowa kluczowe w Amazon Listings back end mogą blokować dobre słowa kluczowe z indeksowania. Zidentyfikuj i usuń wszystkie złe słowa kluczowe, abyś mógł prawidłowo rozpocząć ranking.
 4. Amazon Ad Support: obniż koszty PPC i zwiększ sprzedaż, identyfikując odpowiednie słowa i optymalizując listę produktów.
 5. Refund Genie: dzięki tej funkcji łatwo znaleźć utracone lub uszkodzone zapasy i złożyć do Amazon wnioski za pomocą jednego kliknięcia.

Helium 10 oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przedział cenowy w zależności od aktywności sprzedającego na Amazon.

Cena minimalna: 97$ miesięcznie

Cena maksymalna: 197$ miesięcznie

Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Helium 10.

 

Merchant Words Narzędzie Amazon Keywords
Merchant Words Narzędzie Amazon Keywords
Data Science & Keywords (słowa kluczowe)- Merchant Words

Założona w 2012 roku firma MerchantWords stworzyła jedno z pierwszych narzędzi programistycznych na Amazon, które weszły na rynek. MerchantWords mogą pochwalić się milionami skategoryzowanych słów kluczowych, aby pomóc Ci odkryć nowe terminy. Podsumowując, MerchantWords pozwala “zwiększyć widoczność produktu, odkryć popyt wśród nabywców i odkryć nowe możliwości “.

Merchant Words Narzędzie Amazon Keywords
Merchant Words Narzędzie Amazon Keywords
MerchantWords oferuje następujące funkcje:
 1. Duża baza słów kluczowych: MerchantWords rozpoczął zbieranie słów kluczowych z wyszukiwarki Amazon w 2012 roku. Od tego czasu, ich zbiory rozrosły się o kolejne rynki, aby uzyskać 360-stopniowy wgląd w wyszukiwanie kupujących na całym świecie. Z “setkami milionów słów kluczowych”, oprogramowanie opiera się na sztucznej inteligencji.
 2. Łatwo eksportuj dane: pobieranie słów kluczowych jest proste. Eksport w formie CSV do wykorzystania z programem Excel lub z innymi narzędziami Amazon.
 3. Świeże słowa kluczowe: dane słów kluczowych są aktualizowane przynajmniej raz w miesiącu. Wszystkie słowa są rygorystycznie sprawdzane i nie są publikowane dopóki Zespół MerchantWords nie upewni się że wszystkie informacje są poprawne.

Subskrypcja nie wymaga długoterminowego zaangażowania.

Słowa kluczowe w USA: 30$ miesięcznie

Globalne słowa kluczowe: 60$ miesięcznie

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji na temat słów handlowych.

Jungle Scout Narzędzie Amazon Keywords
Jungle Scout Narzędzie Amazon Keywords
Amazon Automated Repricing- Jungle Scout

Wprowadzenie na rynek nowego produktu to ogromne przedsięwzięcie. Jest to również duża inwestycja i znaczące ryzyko. Im więcej informacji posiadasz, tym bardziej ograniczasz to ryzyko. Z JungleScout, możesz zmaksymalizować swój wkład dzięki zaawansowanym narzędziom badawczym. Według ich strony internetowej, narzędzie to pozwala “znaleźć produkty Amazon, z których możesz czerpać zyski, szybko i bez zgadywanki”.

Jungle Scout Narzędzie Amazon Keywords
Jungle Scout Narzędzie Amazon Keywords
Funkcje Jungle Scout obejmują następujące elementy:
 1. Aplikacja internetowa: narzędzie online umożliwia łatwe śledzenie, organizowanie i sortowanie danych sprzedaży 1000 produktów.
 2. Łatwe filtrowanie produktów: możesz rozłożyć na części pierwsze wszystkie oferty Amazon, aby w łatwy sposób znaleźć interesujące Cię produkty. Możesz korzystać z własnych kryteriów wyszukiwania w oparciu o: popyt, sprzedaż, ocenę, sezonowość, wymiary, kategorię, cenę i wiele innych.
 3. Śledzenie produktów: kiedy już znajdziesz interesujące Cię produkty, śledź je za pomocą narzędzia JungleScout’s Tracking. Łatwo przeglądać dane w oparciu o numery inwentaryzacyjne, ceny, sprzedaż, ranking najlepszego sprzedawcy oraz działania promocyjne.
 4. Niszowy Łowca: oblicz każdy określony segment Amazon’s “Opportunity Score” i sprawdź wskaźniki 10 najlepszych sprzedawców oraz “Listing Quality Scores” dla każdego szukanego terminu.
 5. Rozszerzenie Chrome: korzystając z firmowego rozszerzenia Chrome, możesz zbierać dane w czasie rzeczywistym, przeszukując rynek firmy Amazon.
 6. Dane dotyczące sprzedaży międzynarodowej: uzyskaj dane dotyczące sprzedaży produktów firmy Amazon na rynkach takich jak USA, Kanada, Meksyk, Wielka Brytania, Hiszpania, Indie, Francja, Włochy i Niemcy.
 7. Dane pomiarowe w czasie rzeczywistym: rozszerzenie Chrome pobiera dane dla każdej oferty w trakcie jej przeglądania, w tym szacunkowej sprzedaży.

JungleScout sprzedaje osobno aplikacje internetowe i produkty rozszerzające Chrome. Rozszerzenie jest jednorazowym kosztem, podczas gdy aplikacja internetowa jest miesięczną opłatą za usługę. Poziomy subskrypcji zależą od liczby produktów, które śledzisz.

Aplikacja internetowa – cena minimalna: 29$ miesięcznie (0-40 produktów)

Web App – cena maksymalna: 69$ miesięcznie (80-150 produktów)

Rozszerzenie Chrome (Lite): $97

Rozszerzenie Chrome (Pro): $197

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat JungleScout.

POWODZENIA!

Jeżeli chcesz powierzyć tworzenie konta specjalistkom, skontaktuj się z Makinta.

710 słów w 3minuty, 33 sekund!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *